КОНТАКТИРАЈТЕ НАС
EN
Kontaktirajte nas
Кина

Моб: +86 - 152 6771 2909 (Whatsapp/WeChat)

Tel: +86) 0577-59951881

Факс: +86) 0577-59912666

Е-маил: [емаил заштићен]

Додај: NO.10 BLDG, Caihong Witpark, Longgang, Wenzhou, Zhejiang, Kina (kopno)

ВеЦхат налог

Ваша драгоцена мишљења су наша покретачка снага
* Порука:
* Е-маil:
Компанија:
* ime:
Tel:
Тел / ВхатсАпп / ВеЦхат:

+86 - 152 6771 2909 (Whatsapp/WeChat)

Е-маил:

[емаил заштићен]

Адреса:

NO.10 BLDG, Caihong Witpark, Longgang, Wenzhou, Zhejiang, Kina (kopno)

Proizvodi
navigacija
Поверед би
Поверед би Поверед би
Пратите нас
Цопиригхт © 2021-2023 Вензхоу Зили Пластиц Цлип Цхаин Цо., лтд | Pravila o privatnosti | Одредбе и услови